Fotorelacja z koncertu – Za czym kolejka ta stoi?

Stan Wojenny - czas apokalipsy
Stan wojenny – 36 rocznica
13 grudnia 2017
Tytka Charytatywna
Charytatywna Tytka – Caritas Polska
25 grudnia 2017

Fotorelacja z koncertu – Za czym kolejka ta stoi?

Koncert charytatywny

Fotorelacja z koncertu – Za czym kolejka ta stoi?

13 listopada 2017 roku w Sali Prowincjalskiej klasztoru ojców Dominikanów przy ul. Freta 10 w Warszawie odbył się koncert charytatywny „Za czym kolejka ta stoi?”. Podczas koncertu przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na działającą przy zakonie oo. Dominikanów fundację Charytatywni Freta.

36 rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

Myślą przewodnią koncertu było uczczenie 36 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Na scenie wystąpili Tomasz Pieczerak, Karol Jaroszewicz oraz Grzegorz Paczkowski. Wydarzenie prowadzili Joanna Herejczak i Gniewomir Knapski.

Charytatywni Freta

Grupa Charytatywni Freta zaczęła swoją działalność w 2011 roku programem dożywiania dzieci w szkołach. Początkowo pomocą zostało objętych 28 placówek w całej Polsce. Obecnie projektem objętych jest prawie 300 dzieci m.in. z Krakowa, Wrocławia, Hermanic, Ustronia, Jarosławia, Łodzi, Hrubieszowa, Kołczewa, Szczecina, Warszawy, Starych Babic, Starych Koczarg oraz Łomianek. Po kilku latach projekt bardzo mocno się rozwinął i obecnie to już nie tylko ciepłe posiłki w szkołach, ale również szeroko rozumiana pomoc niesiona przez specjalistów i wolontariuszy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!